|
Laura Mentink (1983) is toneelspeler en maker. Ze studeerde in 2007 af van de Arnhemse Toneelschool. Ze speelt o.a. bij NTGent, Hotel Modern, Bonheur, ’t Barre Land en Maatschappij Discordia. Dit is de eerste tekst die ze zelf schreef voor het toneel.
|
|
Het begon met het verlangen een dans te maken, een voorstelling die volledig los zou staan van de actualiteit, van de politieke en economische situatie, van de vluchtelingenproblematiek, van Europa, van TTIP. WEG zou woordeloos zijn, niets zeggen, niets bedoelen en niets willen. Dat is jammerlijk mislukt. In plaats van beweging kwamen de woorden, de gedachten, onstuitbaar sijpelde de wereld binnen.
opvoergegevens:
Onafhankelijk Toneel / Miriam Koen
|
inkijken
|
|
|
Matin van Veldhuizen (1948) schrijver en regisseur. Gender en literatuur vormen de voornaamste inspiratiebronnen in haar werk (o.a. Jane Bowles, Anna Blaman, Dorothy Parker, Virginia Woolf, Agota Krystof, Christa Wolf). Van Veldhuizen werkt momenteel als free-lance schrijver en regisseur, is adviseur en geeft les.
|
|
Tekst over het leven en werk van de Amerikaanse schrijfster Jane Bowles (1917-1973) voor drie actrices.
* Uitgegeven in de serie Nederlandse Sleutelteksten *
opvoergegevens:
Onafhankelijk Toneel / Toneelschuur Haarlem
|
inkijken
|
|